ضدعفونی کننده ها:

1. عرضه و توزیع انواع ضد عفونی کننده و آنتی سپتیک های دست و سطوح در حجم های متنوع

2. انواع سپتی سیدین ، سپتی سرفیس ، پرسیدین ، پک اسپری

3. مورد استفاده در صنایع غذایی ، مصارف صنعتی ، بهداشتی ، دارویی و…


• سپتی سیدین:

سپتی سیدین محلول انتی سپتیک با خواص ضدعفونی کنندگی سریع و پایدار،مناسب برای پوست دست بوده و نیاز کاربران را از شست و شوی مکرر با آب و صابون(که فقط الودگی های ظاهری دست را کاهش میدهد)برطرف میکند. این محصول در دو فرمولاسیون با اسانس خوشبو کننده و بدون اسانس تولید و عرضه میشود. استفاده از این محصول به دلیل پایداری خواص ضدمیکروبی در دستگاه های اتوماتیک و چکمه شوی های مستقر در ورودی سالن های تولید کاربرد فراوان دارد.

این محصول بدلیل وجود موادی همچون گلیسیرین ، عصاره الوئه ورا ،ویتامین E ،اتانول ،کلرهگزیدین دی گلوکونات ،اسانس و اب دیونیزه از دست و پوست مراقبت کرده و مانع از خشکی ان میشود.

 

• سپتی سرفیس:

سپتی سرفیس یک محلول ضدعفونی کننده اماده مصرف بدون نیاز به رقیق سازی است که بر روی سطوح اسپری شده و باعث نابودی میکروارگانیسم ها میشود. از ویژگی های مهم این محصول عدم خورندگی و عدم ایجاد رسوب بر روی سطوح فلزی و غیر فلزی و اثر گذاری بر طیف وسیعی از باکتری ها ، ویروس ها ، کپک ها و مخمرها میباشد.

سپتی سرفیس را میتوان برای محل هایی که در مجاورت موادغذایی میباشد نیز استفاده کرد.

ترکیبات این محصول شامل اتانول ،پلی هگزامتلین بی گوایند ،لوریل دی متیل آمین اکسید ،اسنانس و اب دیونیزه میباشد.

 

• پرسیدین:

پرسیدین که با نام پر استیک اسید شناخته می شود، یک محلول استریل کننده سطح بالا و یک ضدعفونی کننده قوی است. پرسیدین بر اساس ترکیب بازگشت ناپذیر پراکسی استیک اسید با آب اکسیژنه که همان هیدروژن پراکساید است بدست می آید.

پرسیدین در خلوص مختلفی ارائه می شود که هر کدام از آن ها کاربردهای خاص خود را دارند. در واقع این خلوص پراستیک اسید است که کاربرد و نحوه عملکرد آن را مشخص می کند. در هنگام خرید درصد خلوص پرسیدین مهم و تاثیرگذار است و خریدار باید بداند دقیقا به چه منظوری می خواهد این محصول را خریداری کند.