ترازوی دیجیتال آزمایشگاهی مدل GK 1203

 

با ظرفیت 240 گرم و دقت یکدهزارم گرم (0.0001gr)

ساخت کمپانی سارتریوس آلمان

دارای کالیبراسیون داخلی (بدون نیاز به وزنه) ، دارای محفظه شیشه ای (Draft Shield) ،دارای صفحه نمایش LCD و Backlight ، قابلیت اتصال به کامپیوتر و پرینتر از طریق خروجی RS232 ، توانایی نمایش وزن با 13 واحد مختلف وزنی ، قطعه شماری ، نمایش وزن بر حسب درصد ، جمع بندی وزنی ، توزین نمونه های متحرک ، دارای حباب تنظیم سطح در جلوی دستگاه ، قابلیت حذف نوسانات محیطی جهت جلوگیری از نوسان اعداد وزنی ، قابلیت چاپ نتایج از طریق استاندارد کنترل GLP و ISO

ترازو رطوبت سنج سارتریوس مدل MA150

 

همان گونه از نامش پیداست، قابلیت سنجش رطوبت مواد را دارد و ترازویی بسیار دقیق است و یکی از بهترین ترازوهای کمپانی سارتریوس آلمان به شمار می رود. فضاهای آزمایشگاهی به صورت ویژه و اختصاصی محیط استفاده از این محصول است. ظرفیت توزین ترازو 150 گرم و میزان دقتش 0.001 گرم است. بدنه ترازوی رطوبت سنج از جنس پلاستیک فشرده ABS با مقاومت بالا در برابر ضربه و فشار و سینی ترازو از جنس استیل است. صفحه نمایش ترازو دیجیتال از نوع LED و LCD با وضوح و زاویه دید بالا و ترازو دارای ابعاد 20×27 سانتیمتر می باشد. ترازو سارتریوس MA150 دارای یک لودسل برای سنجش وزن مواد بوده و قابلیت اتصال به کامپیوتر و چاپگر و شبکه را دارد.

مزایا

– دارای رطوبت سنج
– قابلیت اتصال به کامپیوتر و چاپگر
– قابلیت اتصال به شبکه
– دارای باتری پشتیبان
ترازو آزمایشگاهی رطوبت‌سنج سارتریوس مدل MA150 ترازویی پیشرفته و مدرن است که به منظور توزین مواد گرمی و بسیار سبک ساخته شده است. ترازویی محفظه‌دار که با لولایی به عقب بدنه چسبیده است و کاملا سطح سینی کوچک و دایره‌ای را می‌پوشاند. داشتن محفظه برای انواع ترازو آزمایشگاهی بسیار حائز اهمیت است؛ چراکه در هنگام توزین از تاثیرات محیطی بر وزن مواد جلوگیری می‌کند و باعث می‌شود وزن حقیقی مواد ثبت شود. نمایشگر LCD با نور پس زمینه آبی رنگ جلوی ترازو قرار گرفته است و دکمه‌های عملیاتی در اطراف آن جا گرفته‌اند. شکل ظاهری ترازو دیجیتال به دستگاهی مستحکم با امنیت بالا شبیه است، نه ترازویی ظریف و آزمایشگاهی.
ظرفیت توزین 150 گرمی و حساسیت 1 میلی‌گرمی نشان از حساسیت فراوان این وسیله دارد. این ترازو دارای سه عملکرد متفاوت در آنالیز کردن است. حالت تمام اتوماتیک، حالت نیمه اتوماتیک و زمان سنج. 20 حافظه برنامه‌ریزی برای این وسیله در نظر گرفته شده است. داشتن پورت RS 232 امکان اتصال این ترازو را به کامپیوتر و چاپگر جانبی می‌دهد. این چنین می‌توان اطلاعات را انتقال داد، یا چاپ کرد. قطر سینی استیل ترازو 8.89 سانتی‌متر است و ابعاد خود ترازو 32×18×21 سانتی‌متر طول دارد. با این حساب ترازوی بزرگی محسوب نمی‌شود.